Contact

Stichting Walhalla
Achter de Muren Zandpoort 20a
7411 GE Deventer
Nederland

Wil je als band, muzikant of manager een optreden regelen in Walhalla? Neem dan contact op met onze programmeur:
programmering@walhalla-deventer.nl

Voor algemene vragen:
E-mail: contact@walhalla-deventer.nl
Telefoon: 0570-795260
Walhalla kent geen kantoortijden. Een e-mail is daarom makkelijker dan een telefoontje.


Heb je specifieke vragen over de organisatie of samenwerkingen, dan kun je contact opnemen met ons bestuur.

Loes Doup voorzitter
loes@walhalla-deventer.nl 

Marit de Leeuw penningmeester
marit@walhalla-deventer.nl
penningmeester@walhalla-deventer.nl (voor facturen e.d.)

Richard Schaaf algemeen bestuurslid
richard@walhalla-deventer.nl

Tijn Knaapen algemeen bestuurslid
tijn@walhalla-deventer.nl

German Veldhoff vrijwilligerscoördinator
german@walhalla-deventer.nl

Deniz Sariisik vrijwilligerscoördinator
deniz@walhalla-deventer.nl

Clair van der Meulen vrijwilligerscoördinator
clair@walhalla-deventer.nl

Vragen over promotie? Mail naar:
promotie@walhalla-deventer.nl

Weet je niet precies bij wie je moet zijn? Neem dan contact op via bestuur@walhalla-deventer.nl. We zullen je dan zo snel mogelijk een reactie sturen.